ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 
خبرخوان

وبلاگ

ناپ کامرس | فروشگاه ساز قدرتمند و حرفه ای فارسی در لوکوموتیو دبلیو تو یو
 فروشگاه ساز ناپ کامرس| حرفه ای و فارسی | نسبتا رایگان

ما بعد از یررسی بازار داخلی و خارجی ، و تست و آزمایش فروشگاه های اینترنتی زیادی به این نتیجه رسیدیم که ناپ کامرس یک سیستم قابل اعتماد است . امکانت بی نظیری دارد و تمام نیاز های یک طراحی فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه ساز را در خود دارد. بیش از 30 تم و قالب انتخابی از جمله قالب دیجی کالا ، بیش از 1000 امکان که نزدیک به 500 هزار ، فروشگاه اینترنتی به آن نیاز داشته اند و طی چندین سال اخیر نوشته شده اند.

ام کامرس

خدمات مالی که شامل بانکداری تلفن همراه (زمانی که مشتریان از دستگاه های دستی خود برای دسترسی به حساب های خود و پرداخت صورتحساب خود استفاده می کنند) و همچنین خدمات کارگزاری، که در آن نقل قول سهام می تواند نمایش داده می شود و معاملات از همان دستگاه دستی
ارتباطات مخابراتی، که در آن تغییرات خدمات، پرداخت صورتحساب و بررسی حساب ها می تواند از یک دستگاه دستی انجام شود
خدمات / خرده فروشی، به عنوان مصرف کنندگان داده می شود توانایی قرار دادن و پرداخت برای سفارشات در پرواز
خدمات اطلاعاتی که شامل تحویل اخبار مالی، چهره های ورزشی و به روز رسانی ترافیک به یک دستگاه تلفن همراه است
IBM و دیگر شرکت ها با استفاده از نرم افزار تشخیص گفتار به عنوان راهی برای اطمینان از امنیت معاملات تجارت الکترونیک، آزمایش می کنند.

ای کامرس چیست ؟

ای کامرس یا تجارت الکترونیک به انگلیسی E-Commerce و یا تجارت اینترنتی

تجارت الکترونیک چیست؟
تجارت اینترنتی چیست؟
تجارت الکترونیک، همچنین به عنوان تجارت الکترونیک یا تجارت اینترنتی شناخته می شود، به خرید و فروش کالاها یا خدمات با استفاده از اینترنت و انتقال پول و اطلاعات برای اجرای این معاملات اشاره د...

دامنه

نام دامنه یا Domain name 

 در ایران دامنه های ملی با نام دلخواه و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران با پسوند دات آی آر یا ir. شناخته می شوند مثل W2U.ir

این نام دامنه از فاکتور های مهم برند و شناسایی ، سئو و بهینه سازی ، و نشان دهنده هویت کسب وکار و فعالیت شما است.

وب سایت
در دنیای تجارت که امروزه با تجارت الکترونیک ، آمیخته شده است ، وب سایت ها ابزاری برای معرفی و تبلیغات ، فروش و پروموت شده اند ، طراحی وب سایت تخصص W2u.ir می باشد.

طراحی وب سایت به فرآیند طراحی ظاهر Ux/Ui و طراحی سمت سرور و تجزیه و تحلیل فرآیند های قابل اجرا در وب سایت می گویند ، پایگاه داده ها بخش مهمی از این پروسه تولید است.  

 وب سایت چیست ؟ وبسایت یا وب سایت به انگلیسی WEBSITE  مجموعه ای از صفحات وب است که محتوای ویدیو ، عکس و یا نوشته  دارد که معمولا با یک نام دامنه مشترک شناخته می شود و حداقل در یک وب سرور منتشر می شود. نمونه های قابل توجه سایت عبارتند اSENFPORTAL.COM   wikipedia.org، google.com و amazon.com.  امروز حدود 380 وب سایت جدید در هر دقیقه در سراسر جهان ایجاد می شوند. 
طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، در فروشگاه ساز دبلیو تو یو ، کمتر از دو روز کاری انجام می شود و راه اندازی و ساخت صفحات در آن تا 10 روز زمان بر است ،

ما در کنار کیفیت به روز جهانی ، به فکر ایده ای بزرگ تر برای موفقیت مشتریان خود هستیم 

فقط کافیست به صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید تا سادگی این موضوع برای شما روشن شود.

 

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

بدون تردید ، دیجی کالا بزرگترین خرده فروشی آنلاین در ایران است. ایده راه اندازی این وبسایت ، بعد از اتفاق بسیار معروفی که برای برادران محمدی در خرید دوربین عکاسی افتاد شکل گرفت. گرچه این وبسایت ، ایده گرفته شده از وبسایت معروف آمازون است ، اما شجاعت ، و تاب آوری و ریسک پذیری راه اندازی آن ، قطعا کار بسیار بزرگی بود که باعث شده تا در حال حاضر ، دیجی کالا ، بزرگترین کسب و کار آنلاین کشور باشد. شجاعت ، تاب آوری و ریسک پذیری که شاید بسیاری از ما ، از داشتنِ آن صحبت به میان آوریم و برادران محمدی را به علت داشتن شانس ، موفق بدانیم و یا حتی آن ها را به کپی کاری متهم کنیم ، اما قطعِ به یقین ، این شجاعت و تاب آوری را در مواقع مشابه به کار نبریم و از تلاش کردن دست کشیده و به فکر کاری  راحت تر باشیم !

فروشگاه ساز asp.net

چرا بستر { ASP.NET | ای اس پی دات نت } را برای یک فروشگاه اینترنتی انتخاب کنیم ؟

ما در دبیو تو یو از ناپ کامرس برای ساخت فروشگاه ساز استفاده میکنیم ، که دلایل متعددی دارد اما برای اشنایی بیشتر شما با فروشگاه ساز ASP.NET و اوپن سورس این مقاله آماده شده است.

 

طراحی چیست ؟

طراحی در واقع به فرآیند شکل گیری یک طرح و یا ایده میگویند و به فرد یا افرادی که در این روند فعالیت می کنند طراح می گویند.طراحی به ابزار نیازمند است ، اولین طراحی های بشر به سال های ابتدایی تاریخ و زمان غار نشینی بر میگردد که با ذغال و یا جسم سخت و تراشیدن دیواره های غار و سنگ ها مربوط می شود.

 

فروشگاه ساز رایگان متن باز (Open Source)

فروشگاه ساز ناپ کامرس | در کنار 19 فروشگاه ساز فارسی رایگان دیگر معرفی شده است. هر کدام از این بستر ها مزایا و ویژگی هایی دارند که نسبت به نیاز مجموعه ها استفاده می شوند.