ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

ناپ کامرس | فروشگاه ساز قدرتمند و حرفه ای فارسی در لوکوموتیو دبلیو تو یو

ناپ کامرس | فروشگاه ساز قدرتمند و حرفه ای فارسی در لوکوموتیو دبلیو تو یو

شما در این مقاله کمی راجب کسب وکار اینترنتی ، فعالیت https://w2u.ir و ناپ کامرس می خوانید.

فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتیفروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتی یک روش متدوال برای تجارت و کسب و کار است. اما به همین سادگی ها هم نیست که یک وب سایت و دامنه با نام جدید را به یک برند موفق تبدیل کرد و البته که برگی از درخت نمی افتد مگر اینکه خدا بخواهد . ولی تلاش و هدف تجارت شما (نیت) در این مسیر بسیار مهم و تاثیر گذار است.و با توجه به هدف شما ، شما نیاز به یک سری مسائل و منابع و مصونیت ها دارید.

برای شروع فروش محصولات و خدمات در تجارت سنتی امکاناتی بر اساس تجربه سالیان سال به کمک کسبه آمده و امروزه نرم افزار های زیادی برای توسعه کسب و کار ها وجود دارد ، همچنین رشته های تحصیلی و دانشگاهی متعددی برای تجارت در مقاطع مختلف و یا طی دوره هایی شبیه دوره اصناف و یا فنی حرفه ای ، در کنار رشته های دانشگاهی که تخخصی تر هستند وجود دارد.

از اینکه چه زیر ساخت هایی در یک کسب و کار برای فروش و یا تولید و فروش محصولات نیاز است ؟ ، بگذریم که در این صفحه نمی گنجد.

 اگر شما به دنبال صلح و آرامش هستید ، رهبری و مدیریت یک کسب و کار به شما پیشنهاد نمی شود ، مخصوصا در حوضه نرم افزار و اینترنت، که جانوران درنده ای همچون شغال و کفتار در آن به وفور وجود دارند. 

اما جای نگرانی نیست و { " هر کسی را بهر کاری ساختند " و سر هر کوچه... }

 

اما برای ورود به دنیای اینترنت با توجه به هدف و آرمان هایی که برای آن می جنگید ، زیر ساخت های نرم افزاری ، نیروی انسانی متخصص و امکاناتی را نیاز دارید که در اینجا به آن می پردازیم:

طراحی فروشگاه اینترنتی 

برای داشتن یک وب سایت از نوع فروشگاه اینترنتی که بتواند همه نیاز های مجموعه شما را پاسخ دهد نیاز به تجزیه و تحلیل ، برنامه نویس برای نوشتن وب سایت و اپلیکیشن که شما می خواهید و همچنین امکانات سخت افزاری همچون سرور و هاست و نیروی متخصص در این زمینه برای نگهداری و مصونیت در برابر اتک و حمله و غیره نیاز دارید .

بخش تجزیه و تحلیل بسیار مهم است شما باید امکانات و نیاز های آینده را نیز پیش بینی کنید وگرنه باید متحمل هزینه های سنگین و دردسر ها و باگ های سیستم و سر و کله زدن با برنامه نویس های دندان گرد ایرانی را به جان بخرید و یا مثل خیلی تیم های حرفه ای ، از وب سایت های خارجی برنامه نویس ها استفاده کنید.

اما تازه این ابتدای راه ، برای شروع یک وب سایت است ،

با فرض این موضوع که وب سایت شما سفارشی و در مدت زمانی قابل انجام نوشته شده باشد ، شما تازه ابتدای مسیر ماراتون فروشگاه اینترنتی هستید .

شما نیاز به نیروی انسانی متعهد برای تولید محتوی ، معرفی کالا ها ، عکاسی از محصولات ، تعیین قیمت های به روز ، ایجاد شرایط قابل اعتماد برای خرید کالا ، دارید.

دبلیو تو یو ، یک لوکوموتیو است

ما بر اساس تجربه و بررسی اینترنت و دنیای برنامه نویسی و نرم افزار  ، و سال ها حضور در این عرصه ، شما را در ابتدای این راه پیاده می کنیم ، ماراتون فروشگاه اینترنتی با شما.

 فروشگاه ساز ناپ کامرس| حرفه ای و فارسی | نسبتا رایگان

امروزه در دنیای نرم افزار ها ، نرم افزارهایی وجود دارند که از قبل نوشته اند و معمولا به صورت تخصصی برای یک مورد خاص در طی سال ها توسعه یافته اند. یک سفارش برای فروشگاه اینترنتی به یک گروه برنامه نویسی حرفه ای این امکان را داده است که یک زیر ساخت قوی برای فروشگاه اینترنتی خود آماده و حاضر وجود داشته باشد.

شما علاوه بر اینکه زمان و پول خود را برای نوشتن و برنامه نویسی سایت هدر نمیدهید ، این امکان را دارید که یک فروشگاه حرفه ای تمام عیار برای خود داشته باشد ، با امکان ناوبری و مدیریت منحصر به فرد خود.

ما بعد از یررسی بازار داخلی و خارجی ، و تست و آزمایش فروشگاه های اینترنتی زیادی به این نتیجه رسیدیم که ناپ کامرس یک سیستم قابل اعتماد است . امکانت بی نظیری دارد و تمام نیاز های یک طراحی فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه ساز را در خود دارد. بیش از 30 تم و قالب انتخابی از جمله قالب دیجی کالا ، بیش از 1000 امکان که نزدیک به 500 هزار ، فروشگاه اینترنتی به آن نیاز داشته اند و طی چندین سال اخیر نوشته شده اند.

این وب سایت ساز با زبان برنامه نویسی Asp.Net نوشته شده است ، متن باز است و قابل توسعه ، تحت لیسانس مایکروسافت ، با سرعت ، امنیت و عملکرد قابل قبول برای ایجاد وب سایتی نظیر صنف پورتال ، دیجی استایل ( دیجی کالا ) ، و بیش از 1000 وب سایت مطرح در دنیا.

فروشگاه ساز ناپ کامرس یا طراحی فروشگاه اختصاصی

اگر شما قصد دارید زمان و پول خود را هدر دهید ، از فروشگاه ساز ناپ کامرس استفاده نکنید ، در غیر اینصورت بهترین پیشنهاد برای شما ناپ کامرس است ،

شما فقط به فکر فروش محصولات خود ، برند سازی اینترنتی ، توسعه زیر ساخت های فروش و فروشگاه باشید ، دنیا امروز بسیار مهربان تر است ، وب سایت شما آماده است ، و بدون هیچ دغدغه ای شما آن را خواهید داشت.

به همراه اپلیکیشن موبایل ، سئو ،و هر آن چیزی که نیاز دارید.

اگر نیاز به آموزش ناپ کامرس دارید و یا نیروی متخصص کامپیوتر دارید ، برای آموزش این سیستم روی ما حساب کنید. ما نیروی کاری متعهد و جویای یادگیری شما در دو ساعت جلسه حضوری آموزشی به بهترین ادمین دنیا تبدیل می کنیم. همچنین آموزش ناپ کامرس در وب سایت ما وجود دارد و شما می توانید رایگان آن را یاد بگیرید و یا به دوستان خود پیشنهاد دهید.

 

 

 

نظر خود را وارد نمایید.