ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

ماراتون فروشگاه اینترنتی

پنجشنبه, 22 آذر 1397

امروزه همه فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنند ، خیلی مراقب این ماراتون باشید و بودجه و هزینه و زمان خود را درست خرج کنید. فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس راهکار مناسبی است ، ابتدا وب سایت خود را با کمترین میبلغ و زمان مورد نظر راه اندازی کنید ، اگر کسب و کار شما رشد کرد و توسعه آن به صرفه بود در این ماراتون هزینه کنید.

و مراقب دونده های آهو باشید. ماراتون فروشگاه اینترنتی را برنده شوید. و سیاست دونده آهو را از کانال تلگرام Senfportal@ بخوانید.

 

 
وب سایت ، تجارت ،#تجارت الکترونیک و به کل زندگی مثل دوی #ماراتون استماراتون یا ماراتن یکی از انواع دو استقامت است که در 🌪مسافت ۴۲ کیلومتر و ۱۹۵ متر و معمولاً برروی جاده برگزار می‌شود. نام این مسابقه برگرفته از نبرد ماراتون در یونان است. این مسابقه یکی از بخش‌های اصلیِ بازی‌های المپیک است که در تمام ادوار آن برگزار شده‌است.

#دونده‌های_آهو

آهو یا خرگوش به دونده‌ای گفته می‌شود که تا نیمه‌های یک مسابقه دو استقامت یا نیمه‌استقامت پیشتاز گروه دوندگان می‌شود و با سرعت از پیش تنظیم‌شده‌ای می‌دود تا از تاکتیکی‌شدن رقابت جلوگیری کرده و ثبت رکورد سریعی را برای مسابقه تضمین کند. امروزه بسیاری از برگزارکنندگان مسابقات دو به منظور ثبت رکوردهای جدید دوندگانی را به عنوان آهو استخدام می‌کنند. هرچند این کار مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته و رفتاری غیر ورزشی توصیف شده‌است.

باید توجه داشت که دونده‌ای که برای پیروز شدن در مسابقه جلوتر از دوندگان دیگر می‌دود «آهو» نیست. زمانی یک دونده «آهو» نامیده می‌شود که برای #پیروزی مسابقه #ندهد و هدف او فقط طی کردن بخشی از مسیر با سرعت مشخصی باشد. با این حال مواردی اتفاق افتاده که «آهو»ها به طور اتفاقی برنده مسابقه شده‌اند.

#سیاست_آهو:

استفاده از این روش زمانی باب شد که راجر بنیستر دونده انگلیسی ( لعنت به انگلیس به انگلیسی Fu.k England ) در سال ۱۹۵۴ با کمک کریس چاتاوی و کریس براشر توانست برای نخستین بار یک مایل را در کمتر از چهار دقیقه بدود. منتقدان این روش معتقدند که استخدام دونده‌هایی به عنوان آهو ماهیت طبیعی یک رقابت دو و میدانی را بر هم می‌زند.

نتیجه گیری :

طبق برنامه ریزی ، پیش به سوی این مسیر طولانی، با صرف نظر از #آهو و #برنده.
مسیر باید لذت بخش باشه- بعد برنده بودن لذت بخش خواهد بود.
 
mohammad Mirakhori

 

نظر خود را درج نمایید