ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

فروشگاه ساز JigoShop (وردپرس)

فروشگاه ساز JigoShop یک افزونه از (وردپرس) است که وردپرس را به یک فروشگاه ساز رایگان تبدیل میکند. { پلاگین تجارت الکترونیک وردپرس }

پلت فرم تجارت الکترونیک به خوبی تاسیس شده که قابلیت های گسترده، گزینه های مهاجرت آسان و بسته های پشتیبانی حرفه ای را در بر می گیرد. Jigoshop برای موتورهای جستجو، سازگاری PCI DSS بهینه شده است و برای بسیاری از مشتریان ما که در اینجا می توانید بخوانید، موفق شده اید.

سرعت اجرا
هدف اصلی ما در حال توسعه مجدد Jigoshop eCommerce بود که بار و زمان اجرا را کاهش دهد. ما نیمی از آن را کاهش داده ایم، بنابراین کل سیستم در حال حاضر 2 برابر سریعتر است.

ثبات
همیشه می خواستم یک وب سایت محبوب و قابل تشخیص داشته باشم؟ در حال حاضر با ابزار پیشرفته SEO ما امکان پذیر است!

طراحی مدرن
آماده سازی و مدیریت فروشگاه خود را در چند دقیقه با محصولات و خدمات فیزیکی و قابل دانلود.

API RESTful
Jigoshop eCommerce در حال حاضر یک API RESTful API هسته ای است که تمام نرم افزار را برای برنامه های بیرونی قابل دسترسی می سازد.

برنامه های افزودنی
90٪ از پسوندهای تجارت الکترونیک Jigoshop دوباره توسعه یافته اند. ما همچنین مقدار زیادی از موارد جدید را طراحی کرده ایم. تعداد دروازه ها و خدمات پرداخت شده به طور چشمگیری افزایش یافته است.

رابط
ما تعدادی تغییرات جدی رابط انجام داده ایم. نه، در واقع ما رابط کامل را بر اساس بازخورد از کاربرانمان دوباره طراحی کردیم تا داشبورد حتی بیشتر قابل دسترسی باشد.

سیستم گزارش دهی
از آنجا که سن Jigoshop قدیمی است، ما سیستم گزارش دهی را بهبود بخشیم، تا نگاهی به معاملات و فروش شما داشته باشیم.

بهینه سازی PHP7
ما نرم افزار خود را برای استانداردهای PHP7 بهینه کرده ایم تا سرعت بیشتری در زمان اجرا به دست آوریم.