ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی چیست ؟

طراحی وب سایت ، به فرآیند تولید وب سایت می گویند ، که توسط طراح سایت و یا برنامه نویس صورت میگیرد ، طراحی فروشگاه اینترنتی با تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی امکان پذیر است.

Php یا Asp.Net از معروف ترین زبان های برنامه نویسی هستند ،

وب سایت فروش اینترنتی در واقع علاوه بر امکان نشان دادن محصولات ، منو ، ثبت نام ، و سایر امکانات ، امکان درگاه پرداخت بانکی و همچنین ارسال کالا را در خود دیده است. امنیت سیستم ، از مسائل مهم و اساسی به حساب می آید. 

انواع فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی کالافروشگاه اینترنتی کالا  فروشگاه اینترنتی خدماتفروشگاه اینترنتی خدمات  فروشگاه اینترنتی فایلفروشگاه اینترنتی فایل

 

بد نیست توضیح مختصری از انواع فروشگاه اینترنتی را داشته باشیم :

  1. فروشگاه اینترنتی کالا ، که فروش کالاهای قابل ارسال و دریافت را انجام می دهند ، این دسته از سایت ها امروزه بسیار زیاد هستند که شاید معروفترین آن دیجی کالا باشد. 
  2. فروشگاه اینترنتی خدمات ، اجاره انواع ماشین ، سفره عقد ، رزرو آرایشگاه یا مطب پزشک نمونه کار های انجام شده از این دسته هستند ،
  3. فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال و فایل ، محصولاتی مثل وکتور و عکس ، پروژه های مختلف ، ترجمه متون ، فایل های پی دی اف یا ویدیو و موزیک که قابلیت خرید و فروش داشته باشند.

وب سایت یا به انگلیسی Website که در ایران به سایت نیز شناخته می شود ، امکانات نامحدودی نظیر تبلیغات و برند سازی برای مجموعه های ایجاد می کند ، علاوه بر آن سئو برای مشتری بازار هدف و فروش اینترنتی کالا کاربرد های زیادی دارد.

ساخت وب سایت فروشگاه اینترنتی

 امروزه با وجود CMS ها و سیستم های اوپن سورس ، فرآیند ساخت یک وب سایت فروشگاه اینترنتی بسیار ساده است ،

فقط کافیست به صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید تا سادگی این موضوع برای شما روشن شود.

 

 آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، بسیار در اینترنت وجود دارد ، اما اگر به دنبال کسب در آمد هستید میتوانید از این صفحه اطلاعات خوبی به دست آورید : کسب در آمد از همکاری در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی .

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ، در فروشگاه ساز دبلیو تو یو ، کمتر از دو روز کاری انجام می شود و راه اندازی و ساخت صفحات در آن تا 10 روز زمان بر است ،

ما در کنار کیفیت به روز جهانی ، به فکر ایده ای بزرگ تر برای موفقیت مشتریان خود هستیم 

فروش اینترنتی

 

 
نظر خود را وارد نمایید.