ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت برای داشتن یک وب سایت خوب و قابل پیدا شدن در صفحه اول گوگل نیازمند طراحی وب سایت و سئو  است. یک وب سایت با  استفاده از سرور و منابع سخت افزاری ، تکنولوژی و استفاده از برنامه نویسی تحت وب و یا انواع سیستم مدیریت محتوی ایجاد می شود. و برای ادامه حیات و رشد در میان هیاهوی رقابتی وب سایت ها نیازمند رشد و توسعه است.

طراحی وب سایت

 

در واقع مهم ترین اصل در طراحی وب سایت نیاز سنجی است

نیاز سنجی کمک می کند ، کارفرما و مجری یا همان طراح وب سایت با هم به یک نقطه برای شروع کار طراحی وب سایت برسند ، مسلما اگر شما یک فروشگاه دارید و در اصناف حضور دارید شما به یک وب سایت کاتالوگ آنلاین برای معرفی محصول احتیاج دارید ، حال با اضافه کردن درگاه پرداخت بانکی و قابلیت فروش آنلاین وب سایت شما می تواند به سمت طراحی فروشگاه اینترنتی برود.

در کل قبل از طراحی وب سایت سولات زیر را بررسی کنید ،

شما به چگونه وب سایتی احتیاج دارید ؟ آیا توانایی اضافه کردن کالا و اطلاعات جدید در سایت برای شما مهم است ، و نفری با قابلیت آموزش دیدن این موضوع را دارید ، ورود اطلاعات در وب سایت های ما ، بسیار ساده و کاملا فارسی است و کاربری سایت را در دو ساعت به پرسنل شما آموزش می دهیم. به چه صفحاتی و چه نیاز هایی در وب سایت  احتیاج دارید ؟ وب سایت استاتیک مورد نیاز شماست یا وب سایت پویا و سیستم مدیریت محتوی  

انتظارات شما از طراحی یک وب سایت چیست ؟ آیا مشتریانی که بازار شما را تشکیل می دهند ، شناسایی کرده اید ؟ علاقه مندی های آن ها بررسی شده است ؟

آیا از نظر زیبایی ظاهری وب سایت ، به یک طراحی زیبا شبیه موزه احتیاج دارید | و یا به دنبال یک سایت با ظاهری ساده و عام پسند و در صفحه اول گوگل هستید ؟

بعد از شناسایی نیازمندی ها ، و مشخص شدن آن ،  سیستم مورد نیاز شما و طراحی وب سایت شما ، شروع می شود.

با توجه به تجربه راه اندازی وب سایت در چند سال گذشته ، ما به نتیجه های جالبی رسیده ایم ، که صادقانه آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

در سال 1991 اولین وب سایت طراحی شد ، در سال 92 آمار به ده سایت رسید و 93 آمار طراحی وب سایت به 130 عدد رسید ، در سال 1994 ، 2,738 وب سایت طراحی شد.

در سال 2012 بیش از 51 میلیون وب سایت طراحی شده اند ، روزانه چیزی حدود 140 هزار وب سایت طراحی و پیاده سازی می شوند . این آمار در سال 2018 به 1,805,260,010 تغییر کرده است ، یک رشد بسیار چشم گیر.امروزه روزانه بیش از 500 هزار وب سایت طراحی و در معرض نمایش قرار می گیرند.

طراحی وب سایت ، مثل  یک ویروس واگیر دار در حال شیوع است . تیلیغات و فروش بیشتر در دنیایی نامحدود مهم ترین عامل تکان دهنده برای بیزنس ها و شرکت ها است.

به طور معمول یک وب گرد از 89 صفحه در هفته بازدید می کند این آمار به سال 2010 نسبت داده شده و امروز رشدی معادل 2000 درصد دارد .دلیل آن می تواند شیوع سهولت در وب سایت ها دانست . سیستم آموزشگاه دانشگاه ، اپلیکیشن موبایل ، انواع پیام رسان و شبکه های مجازی ، فروشگاه اینترنتی ، و ... سهام داران این موضوع هستند.

اما همه بازدید ها مفید و سود آور است ؟ 

جالب است بدانید 50 درصد وب سایت ها بعد از طراحی و بهره برداری ، کمتر از ۵ سال دوام می آورند و جمع آوری و تعطیل می شوند

 این آمار بسیار جالب و ترسناک است ، یک کسب و کار بسیار پر ریسک و خطرناک ، اما پر بازده و سود آور.

ما برای همه نیاز های امروز با علم آینده ، راهکار های نجات دهنده داریم. با ما در تماس و مراوده باشید با مودت و فتوت در خدمت شما خواهیم بود ، فقط به این شرط که یار باشید.

 طراحی وب سایت | در w2u

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی | یک نوع مرسوم از تجارت الکترونیک است. بستری با امکان دریافت پول و فروش کالا اجاره کالا | فروش فایل | فروش خدمات و سیستم رزرو |