ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

اینفلوئنسر مارکتینگ | بازاریابی تأثیرگذار

به نام خدا. خالق قانون جنگل ، خالق شیر ، که او را آفرید و به او گفت به شغال و کفتار باج ندهید .

خلاصه مقاله اینفلوئنسر مارکتینگ:

بعضی ها بنده را یک اینفلوئنسر مارکتر خطاب می کنند ،ممنون از شما و حق همیشه با مشتری است . ولی باور کنید تا چند وقت پیش این کلمه را حتی نشنیده بودم ولی الحق و الانصاف زمان شنیدن خودم هم فهمیدم که این هم هستم. با هدف و نیتی جذاب.

به آینده خوش آمدید ، Welcome to the future این شعار برای چند سال پیش بود ، امروز آینده روزهای گذشته است ، برنامه ریزی و هدف ، اعلی ترین هدف ، و من از هدف متشکرم ،

من ، مشتری هدف هستم . و همیشه حق با مشتری است . نه زهل یا زهره (-B

 

بزرگ ترین اینفلوئنسر مارکتر خداست ، بقیه سوسول بازیه

 

اعلی ترین هدف و یا والاترین هدف

شکستن همیشه خوب نیست ، ولی هیچ وقت بد نیست . برای آباد کردن ، اول باید خراب کرد ، این جمله امروز مفهوم بیشتری دارد تا 9 ماه پیش. برای شما چطور ؟

پیشرفت و آبادانی از آن جا شروع می شود که نترسید ، ترس به انگلیسی fear ، ترس جلوی مرگ را نمیگیره و جلوی زندگی کردن را میگیره ، پس زندگی کنید. سر ساقی سلامت

جایی میخوندم آدم با تشنگی 35 روز ، با گرسنگی 5 روز و با ترس 3 ساعت بیشتر زنده نمی مونه. یا علی

 

بزرگترین اینفلوئنسر مارکتینگ کیست ؟

its a LAW

 یک آلمانی روی ماشین اش نوشته است: نه فیس بوک، نه واتس آپ، نه توییتر دارد! اما ١٨٠٠٠٠٠٠٠٠نفر دنبال کننده دارد! اون کسی نیست جز محمد رسول الله! 

پس بزرگترین اینفلوئنسر خداست و لاغیر ، خدای مرد ها را میگم . اشتباه نگیرید با کس دیگه ای ، قل هو الله احد را می گویم خلاصه.

او که می شنود و می بیند و حواسش به همه جا هست ، از ازل بوده و تنها کسی هست که آینده را هم می دونه استاد ازل ، جوهر اول

البته من هم ، همه آخوند ها را دوست ندارم و یا بهتر است بگویم معدود هستند اون هایی که دوست دارم ، پس اشتباه نگیرید منظور جملات را ، سر ساقی سلامت

معنی لغوی بازاریابی تأثیرگذار از ویکی پدیا :

اینفلوئنسر مارکتینگ (یا بازاریابی تأثیرگذار) شاخه‌ای از بازاریابی است که بر روی اشخاص خاصی از جامعه (یا استایل خاصی) متمرکز می‌شود. این نوع از بازاریابی اشخاصی که بر روی خریداران بالقوه تأثیر می‌گذارند را تشخیص داده و به فعالیت‌های بازاریابی حول این اینفلوئنسرها جهت می‌دهد

تهنگامی که یک اینفلوئنسر محتوایی تولید می‌کند خود را به عنوان یک خریدار بالقوه یا شخص ثالث نشان می‌دهد و محصول را گواهی می‌کند. اشخاص ثالث حتی در زنجیره تأمین هم وجود دارد (خرده فروشان، تولیدکنندگان و غیره) یا می‌توانند به اصطلاح اینفلوئنسرهای ارزش افزوده باشند (مانند روزنامه‌نگاران، فرهنگیان، تحلیلگران، مشاوران حرفه‌ای و غیره)

ایدهٔ جریان ارتباط دو گامی در کتاب انتخاب مردم (پائول لازارسفلد، برنارد برلسون و هازل گاودت) که در سال ۱۹۴۰ میلادی مطالعاتی بر روی روند تصمیم‌گیری رای‌دهندگان انجام گرفت، پدیدار شد. این ایده در ادامه در دو کتاب تأثیر شخصی (نوشته لارزارسفلد و الیهو کتز در سال ۱۹۹۵ میلادی) و تأثیر ارتباطات گسترده (نوشته جوزف کلاپر در سال ۱۹۶۰ میلادی) توسعه یافت. Wikipedia

 

بعضی وقت ها ، از روی رندی ، زرنگی ، نیاز و یا منفعت و سود یا هر چی که اسمشو دوست دارید بزارید ، شروع می کنیم ادای یک کسی ، شخصی یا چیزی را در می آوریم ، و وای به اون روزی که ، عاشق اون نقاب بشیم ، دیگه نمیشه ترکش کرد ، عشق هست دیگه ، اصلا مگه دیوونه ایم که ترکش کنیم ، وقتی این همه حال میده ، البته کسی که نمی فهمه داستان چی هست حتی خودمون هم. 

یک دفعه میای به خودت میبینی الکی ، الکی جدی شده ، حالا بیا ثابت کن بابا داشتم شوخی می کردم ، جدی جدی سوخت ؟ 

درسته که کسی نمی فهمه ، خودمون هم نمیدونستیم تهش چی میشه . ولی او میدونسته تهش چی میشه . یک روز میشینی فکر میکنی یا راه میری و فکر میکنی و میبینی چه راهی را اومدی . چه سخت بوده ، چه بزرگانی کنارت کمکت کردند بدون هیچ ادعایی و درخواست و منتی ، و خدا را شکر میکنی و یا خدا را شکر می کنی.

البته من سمت خوبشو گفتم ، اگه مسیر را اشتباه رفته باشی هم همین طور هست ولی ، میای به خودت میبینی الکی الکی خاله شدی ، پس شماره کارتت را به ما هم بده و پسته بخور. و از مجری سیستم بودن لذت ببر ، تو مدیر نیستی یادت باشه مجری هستی ولی پول پسته را فقط تو داری .

خوشحال هستی آیا ؟ ... پسته بخور

کمی بی ادبم ، ببخشید .  دارم روش کار می کنم ، یک بز کش که بزنم بهتر میشم ، قول میدم.

 

روی سنگ قبر بزرگی نوشته بود :

این دل که تو داری همه از آهن و سنگ است | دیوانه تو کی پی نام و پی ننگ است | تنها نه ملنگ است که از ساز تو رقصد | عالم همه از ساز تو در رقص ملنگ است | حق رحمتت کند مرد 

و جای دیگه ای نوشته گر نگهدار من آن است که من می دانم ، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد . پس هدف ما ، هدفِ اوست و ظاهر خیلی مهم نیست .

پس هدف اون چیزی هست که وقتی سال ها پیش و یا دهه ها پیش داشتیم بهش میرسیدم ، کل دنیا سعی کردن جلومون را بگیرند ولی نمیدونستن با خدا دارند طرف میشوند ، اون بار قسمت نشد شاید حکمتی داشت ، قسمت بود و یا هر چی که اسمشو دوست دارید بزارید . ولی تلاش و هدف نمی ایستند . عشق همیشه جاری است و اینجا ایران است ، سرزمین شیران ، و اندکی صبر ، صحر نزدیک است .

این مقاله جز مقاله هایی بود که خیلی دوستش داشتم و نوشتنش بسیار جذاب بود برایم ، حیف که تمام شد. چند باری آهنگ سلام سلام و سر ساقی سلامت را گوش دادم و به شما هم پیشنهاد می کنم که گوش کنید.

موفق باشید و دعا گوی هم باشیم ،

میگه:

سلام سلام سلام سلام
همگی سلام همگی سلام
ای زندگی سلام ای زندگی سلام
ای عزیزای دلم یه روزی
ایوون از پرستوها پر میشه باز
ای عزیزای دلم یه روزی
سبزه رو باغچه ها چادر میشه باز
ای عزیزای دلم دوباره
غصه ها از دلامون رونده میشن
ای عزیزای دلم یه روزی
غزلای مهربون خونده میشن
سلام سلام سلام سلام
همگی سلام همگی سلام
ای زندگی سلام ای زندگی سلام

روز نو مبارکه روزی نو خونه نو مبارکه
عشقمون مبارکه مستی و میخونه نو مبارکه
روز میره هفته میاد هفته میره ماه میاد
با زمونه ساختیم و زمونه با ما راه میاد
سلام سلام سلام سلام
همگی سلام همگی سلام
ای زندگی سلام ای زندگی سلام

 

تارگت تعداد کلمات سئو را هم زدیم ، با این موزیک ، یا علی مدد یارتان ، خدانگهدار

 

نظر خود را وارد نمایید.
نظرات
16/10/1397 10:09 ب.ظ
جز چرت و پرت چیزه خواستی نبود و اینکه وقت تلف کردم برای خوندنش
16/10/1397 10:09 ب.ظ
جز چرت و پرت چیزه خواستی نبود و اینکه وقت تلف کردم برای خوندنش