ناپ کامرس | فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 

ام کامرس

(m-commerce (mobile commerce تجارت الکترونیک (تجارت موبایل)

 تجارت الکترونیک (تجارت موبایل) خرید و فروش کالاها و خدمات از طریق گوشی های موبایل { اندروید ، اپل ، مایکروسافت } مانند تلفن های همراه ، و تبلت و پی سی و نسل جدید دستگاه های بی سیم ، دستیاران دیجیتال شخصی است.

این نوع از تجارت الکترونیک، شناخته شده به عنوان نسل بعدی تجارت است و کاربران را قادر می سازد برای دسترسی به اینترنت بدون نیاز به پیدا کردن یک محل برای وصل شدن. فناوری در حال ظهور در پشت m-commerce ، که بر اساس پروتکل برنامه های بی سیم (WAP)، ساخته شده است گام های بزرگی در اروپا، جایی که دستگاه های موبایل مجهز به مرورگرهای مجهز به Web آماده هستند بسیار شایع تر از ایالات متحده هستند.


تولید کنندگان گوشیهای نوکیا، اریکسون، موتورولا و کوالکام با بهره گیری از پتانسیل بازار m-commerce در حال کار با حامل هایی مانند AT & T Wireless و Sprint برای توسعه تلفن های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از WAP هستند، پاسخ صنعت مثل چاقوی سوئیسی ، و راه هایی برای رسیدن به آنها. با استفاده از تکنولوژی بلوتوث، تلفن های هوشمند فکس، ایمیل و قابلیت های تلفن را در همه جا در اختیار شما قرار می دهند، و این باعث می شود تا تجارت الکترونیک توسط نیروی کار به طور فزاینده ای پذیرفته شود.

به عنوان تحویل محتوا از طریق دستگاه های بی سیم سریع تر، امن تر و مقیاس پذیرتر می شود، گمانه زنی های گسترده ای مبنی بر اینکه m-commerce به عنوان روش انتخاب برای معاملات دیجیتال تجارت الکترونیک سیمرغ را پیشی می گیرد. صنایع تحت تاثیر تجارت الکترونیک عبارتند از:

 

خدمات مالی که شامل بانکداری تلفن همراه (زمانی که مشتریان از دستگاه های دستی خود برای دسترسی به حساب های خود و پرداخت صورتحساب خود استفاده می کنند) و همچنین خدمات کارگزاری، که در آن نقل قول سهام می تواند نمایش داده می شود و معاملات از همان دستگاه دستی
ارتباطات مخابراتی، که در آن تغییرات خدمات، پرداخت صورتحساب و بررسی حساب ها می تواند از یک دستگاه دستی انجام شود
خدمات / خرده فروشی، به عنوان مصرف کنندگان داده می شود توانایی قرار دادن و پرداخت برای سفارشات در پرواز
خدمات اطلاعاتی که شامل تحویل اخبار مالی، چهره های ورزشی و به روز رسانی ترافیک به یک دستگاه تلفن همراه است
IBM و دیگر شرکت ها با استفاده از نرم افزار تشخیص گفتار به عنوان راهی برای اطمینان از امنیت معاملات تجارت الکترونیک، آزمایش می کنند.

اپلیکیشن موبایل | طراحی اپلیکیشن موبایل | 

تماما وب سایت های ما مجهر به m-commerce (mobile commerce هستند چه فروشگاه اینترنتی و چه سایت های دیگر 

http://w2u.ir/fa/

 

نظر خود را وارد نمایید.