فروشگاه ساز ناپ کامرس | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی وب سایت | اپلیکیشن موبایل | هاست ناپکامرس | سرور ناپ کامرس
 
خبرخوان

وبلاگ

فروشگاه ساز رایگان متن باز (Open Source)

فروشگاه ساز ناپ کامرس | در کنار 19 فروشگاه ساز فارسی رایگان دیگر معرفی شده است. هر کدام از این بستر ها مزایا و ویژگی هایی دارند که نسبت به نیاز مجموعه ها استفاده می شوند.

 

آموزش چیست ؟

در نگاه ما، یادگیری صرفا وجود ندارد . در عمل  است که اگر شما به عنوان یک فرد پیگیر ، علاقه مند و با استعداد هستید ، یادگیری به طور مستقل و سرخود است . فرآیندی است که فقط  در جای و محیطی قرار دارد ،  اتفاق افتاده است و یا اتفاق می افتد ؛ یادگیری بخشی جدایی ناپذیر از اجتماعی زیستن در انسان و حتی سایر موجودات زنده حتی گیاه است . تمرین در جهان زندگی می کند.آموزش به فرآیندی که باعث یادگیری میشود گفته میشود ، اگر قصد آموزش و راهنمایی در زمینه ناپ کامرس را دارید ، از اینجا ادامه دهید .

تاریخچه ناپ کامرس

ناپکامرس در سال 2008 به عنوان یک پلتفرم اوپن سورس و در غالب یک شرکت تک نفره به نام Andrei Mazulnitsyn راه اندازی شد ،در سال 2009 به عنوان یک شرکت دو نفره به نام NOP Solutions گسترش یافت. و شرکت مایکروسافت ، ناپ کامرس را به عنوان یک پلتفرم مهم تحت وب سایت شناسایی کرد. دفتر اصلی و اولیه این شرکت در یاروسلاول، روسیه است.

 

مقاله استاندارد برای سئو

سئو ،  یعنی محتوی پادشاه است ! کلمات کلیدی  ؟  شما با هدف پیدا شدن در موتور های جست و جو باید کلمات مناسب را برای مقاله خود انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از بخش ورود محتوی در CMS برای سئو نام که عنوان صفحه هم میشود و یا تایتل | tittle  هم نامیده میشود ، بخش مهم تر است ، سعی کنید از کلمات مترادف ، هم خانواده ، و کلمات مرتبط با موضوع به تعداد در متن صفحه استفاده کنید. استفاده از h1 ، h2 , تا h6 مناسب برای بخش بندی مقاله.

طراحی وب سایت چیست ؟

طراحی وب یا به انگلیسی Web Design  شامل بسیاری از مهارت ها و رشته ها و زبان های برنامه نویسی مختلف است که  در تولید و نگهداری وب سایت ها استفاده می شود.

زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب ، طراحی رابط کاربری ، نویسنده بک اند یا back end ، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی؛ طراحی تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جستجو

طراحی وب ، خود شامل دو بخش اصلی است:

یک } طراحی وب web Design : ux/ui

دو }  توسعه وب Development {برنامه نویسی}

 

فروشگاه چیست؟

فروشگاه یا به انگلیسی Shoping , Store ,department store |  فروشگاه ساز ناپ کامرس

یک خرده فروش یا یک مغازه |  یک کسب و کار است که مجموعه ای از کالاها و پیشنهادات را برای تجارت یا فروش آنها به مشتری به ازای پول یا سایر کالاها ارائه می دهد.

خرید، فعالیتی است که در آن یک مشتری ، کالاها و خدمات موجود را که توسط یک یا چند فروشنده ارائه می شود، به منظور یک انتخاب مناسب از بین آنها که مشاهده میکند.
همچنین در بعضی زمینه ها ممکن است فعالیت خرید ، جزو تفریحات و اوقات فراغت در اقتصاد در نظر بگیریم. در ایران بعضی از اصناف در یک خیابان خاص هستند ، مثلا بازار طلا فروشان ، لوازم یدکی فروشان و ... 

اوپن سورس چیست؟

به طور کلی نرم افزار های متن باز ، رایگان | قابل توسعه | سریع | تست شده در زمینه های مختلف تخصصی | ابزار و اهرمی برای پیشبرد و تست هدف استارت آپ های جدید است ، که سریعا به آن دسترسی داشته باشند ، شما میتوانید بیزنس مدل و ذهنی خود را در یک نرم افزار اوپن سورس ، پیاده سازی ، بومی سازی و یافت کنید. و با هزینه بسیار کمتری وبسایت خود را راه اندازی کنید.فروشگاه ساز ناپ کامرس

فروشگاه ساز اینترنتی چیست؟

اگر بخواهید فروشگاه اینترنتی خودتان را ایجاد کنید و به دنبال ایده هایی برای استفاده از پلت فرم تجارت الکترونیک برتر باشید، این مقاله در این مورد برای شما راه را روشن می کند.

NopCommerceامن ترین ، توسعه پذیر ترین ، کاملترین و آخرین CMS ارایه شده در دنیای تجارت الکترونیک , ناپ کامرس است، ناپ کامرس یک سیستم فروشگاه ساز  بسیار ساده و کامل است که شما را در دنیای تجارت الکترونیک با سرعت به جلو پرتاب میکند.

امکانات ناپ کامرس | nopCommerce

فروشگاه ساز ناپ کامرس آخرین ، امن ترین و پایدارترین سیستم فروشگاه اینترنتی در دنیای تجارت الکترونیک است که نسخه زبان فارسی هم دارد.

برخی از امکانات ناپ کامرس به شرح زیر است:

 

پشتیبانی مالیات بر ارزش افزوده و عوارض
امکان تعریف انواع مالیات و عوارض
امکان تعیین میزان مالیات و عوارض برای هزینه ارسال
امکان ثبت نام یا ورود از طریق ایمیل و یا با نام کاربری
لیست علقه مندی ها
امکان مشاهده سفارشات و وضعیت سفارش
امکان داشتن چندین آدرس برای مشتری
امکان داشتن آدرس سفارش و آدرس ارسال متفاوت
تعیین انواع گروه کاربری
امکان دسترسی به انجمن
امکان بازیابی کلمه عبور
انواع روشهای فعال سازی حساب کاربری
فعال سازی خودکار حساب کاربری
امکان فعال سازی حساب کاربری از طریق ایمیل
امکان ارسال نامه به دوستان
امکان مقایسه محصولات مشابه
فرم تماس با ما
دسترسی به RSS اخبار
دسترسی به RSS محصولات اخیر

 

ناپ کامرس | NOPCOMMERCE چیست ؟

■ ناپ کامرس | NOPCOMMERCE  چیست ؟

ناپ کامرس ، یک سیستم { اوپن سورس | Open Source }  و متن باز بر مبنای زبان برنامه نویسی ASP.NET است.

■ یک راه حل برای فروشگاه اینترنتی | در فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس